10 серпня 2023 Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Ми готові оголосити перші імена тих, хто долучиться до організації iForum-2022! Керівники нових напрямів, що брали участь в нашому конкурсі, обрані на один рік, а точніше, на одну конференцію — цього достатньо, щоб випробувати себе та надати нової сили старому доброму iForum.

Чинний Оргкомітет не складає повноваження — ми будемо курувати діяльність нових членів, а також всі разом голосуватимемо за ключовими і спірними моментами. Отже, ласкаво просимо до команди:

 

Олександр Кардаков, керівник нового напряму «Кібербезпека» (окрім цього — Голова наглядової ради «Октава Капітал»):

«Існує розрив у розумінні реалізації функції кібербезпеки між професійною авдиторією і широкою спільнотою, в тому числі бізнес-середовищем. Ми припускаємо, що ліквідація розриву, вирівнювання в розумінні значення функції, її ключових понять і інструментів сприятиме формуванню адекватної оцінки значення та ролі кібербезпеки, що в цілому вплине на збільшення кіберстійкості бізнесу та держави. У нашому напрямі акцент передбачаємо робити на практичному досвіді та кращих практиках. Більше про це розповімо, коли почнеться активна фаза підготовки до iForum.»

 

 

Вадим Груша, керівник нового напряму «Блокчейн» (також — директор і співзасновник Trustee Wallet):

«З приходом криптовалют та розвитком систем розподіленої взаємодії — або, як ще їх називають, блокчейн, — суспільство ще більше прискорилось з трансформаціями. У нашому напрямі плануємо розповідати, що таке криптовалюти, децентралізовані фінанси, їхня економічна та філософська суть. Ми сформуємо фундаментальну категорію знань з максимальним фокусом на наявний стан справ в середовищі. Покажемо чітко, скільки якого бізнесу уже існує і які ще є не зайняті перспективні напрямки. Щоб учасники конференції змогли зробити для себе актуальні висновки та за необхідності переорієнтували свій напрямок діяльності.»

 

 

Олександр Колб, керівник нового напряму “E-commerce” (Promodo, CEO):

«Я особисто вважаю, що E-commerce — двигун для нашого online-бізнесу, тому дуже потрібно, щоб секція з ключовими гравцями була присутня на iForum — головному івенті в IT-галузі країни. Ми впродовж 17 років працювали на ринку інтернет-маркетингу та дуже вдячні Оргкомітету за можливість запропонувати новий експертний формат секції електронної комерції, в якій ми будемо з ключовими гравцями ринку обговорювати найважливіші питання: динаміку росту, формати присутності, інструменти розвитку та інші не менш важливі питання індустрії. Ми докладемо всіх зусиль та нашу експертизу, щоб зібрати ключових гравців на iForum в напрямі E-commerce-бізнесу.»

 

 

Сергій Петренко (Агенція регіонального розвитку Одеської області) буде керувати напрямом «Стартапи» разом з Денисом Довгополим. Сергія ми вже бачили раніше ведучим цього ж напряму:

«Напрям “Стартапи” присвячений темам розвитку стартап-екосистеми в Україні, залученню венчурних інвестицій, стратегіям зростання та історіям успіху українських компаній. Серед спікерів нашого напряму традиційно будуть представлені інвестиційні фонди, експерти ринку, представники держави. Плани щодо покращення напряму озвучимо пізніше, вже у наступному році.»

 

 

Тож на iForum-2022 вже точно будуть такі напрями:

  • Стартапи
  • Digital Fun
  • Інтернет-технології
  • Реклама і просування
  • CRM
  • Майбутнє
  • Main Stage
  • Кібербезпека
  • Блокчейн
  • E-commerce

Слідкуйте за нами у соціальних мережах Facebook та Instagram, щоб дізнатися про наступні трансформації, нові імена та першими дізнатися про старт продажу квитків!

Організовано зусиллями волонтерів компаній