10 серпня 2023 Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

iForum дякує головному інформаційному партнеру  Speka.media за спекотну підтримку, творчий підхід та командну роботу у створенні змістовних матеріалів, які підсвічують галузеві зради і перемоги. 

Партнерство зі Speka — одна з перемог  iForum2023

Ми хочемо поділитися найцікавішими статтями редакції, інформація в них варта уваги у довгій перспективі, бо вона — про розвиток, боротьбу, вузькі місця і плани на майбутнє.

1. На що здатен штучний інтелект у miltech та як працюватиме акселератор Міноборони. 

Напередодні першого iForum від початку повномасштабної війни SPEKA поспілкувалася з Сергієм Коржем, багаторічним керівником напряму інтернет-технологій iForum. Сергій — власник бізнесу Korzh.com, від березня 2022 року служить у Збройних силах України, а тепер також працює у miltech-акселераторі Міноборони

Матеріал читайте тут 

2. AI-революція, головні загрози економіці й чому стартапи шукають майбутнього не в Україні. Інтервʼю з Олександром Ольшанським напередодні першого воєнного iForum.

Як проводити кількатисячну конференцію під час війни, про технологічні тренди, зміни на ринку праці через штучний інтелект, перспективи стартапів в Україні і за її межами та головні виклики для нашої економіки.

Матеріал читайте тут

3. Чому російська економіка ще існує та як її «вбити». Інтерв’ю з Денисом Довгополим.

У тексті йдеться про те, коли і як розпадеться росія, чому цього не сталося після відключення SWIFT та масового виходу компаній на початку війни, що буде з Auchan у росії та як Пригожин допоміг у економічній війні. 

Матеріал читайте тут

4. Українська у відеоіграх: коли персонажі заговорять солов’їною.

Царина відеоігор і кіберспорту довго залишалася галуззю, де українська мова майже не була представлена. Але від 2014 року ситуація почала змінюватися, а після повномасштабного російського вторгнення процес українізації цієї сфери пішов ще активніше. Про це говорили спікери на конференції iForum, що відбулася 10 серпня у Києві.

Матеріал читайте тут

5. Українські інженери створили універсальний міношукач з власним застосунком — у чому його особливості.

На iForum показали перші у світі SMART-міношукачі Aider на базі Bluetooth. Aider працює від звичайного застосунку на смартфоні, до нього можна додавати нові функції через оновлення та підлаштовувати параметри під конкретні завдання.

Матеріал читайте тут

6. Українська мова зростає в кіберспорті — представник Starladder на iForum 2023. 

Вячеслав Щербаков, представник Starladder, під час iForum 2023 повідомив, що українська мова входить в топ-20 на Twitch і покращує свої результати з кожним місяцем. За словами Щербакова, війна з росією призвела до зменшення впливу російських брендів та грошей в кіберспорті, що створило можливості для українських гравців та контентмейкерів.

Матеріал читайте тут

7. На першій лінії фронту повинні воювати роботи проти роботів — керівниця БФ Dignitas.

На iForum-2023 Любов Шипович, керівниця благодійного фонду Dignitas, який займається підтримкою української армії, висловила свою думку про необхідність розвитку українських технологій для протидії агресору.

Матеріал читайте тут

Всі матеріали Speka про iForum зібрані тут 

Організовано зусиллями волонтерів компаній