10 серпня 2023 Київ, МВЦ, Броварський проспект, 15

Цього року у нас буде 8 тематичних напрямів, які розташуються на чотирьох сценах. Пропонуємо детально ознайомитися з тим, про що йтиметься на сценах конференції цього року. Оперативно дізнаватись новини про програму можна також з нашого нового telegram-каналу.

🟠 Один з найстабільніших наших напрямів – “Реклама і просування”. На iForum-2023 обговоримо численні виклики, з якими зіткнулись власники бізнесів та маркетологи за останній рік, а також питання і теми, які слід враховувати компаніям:

– зміна ринкових умов, вплив конкуренції та нових ризиків на диджитал-стратегію;
– кейси збільшення продажів у 2022-2023 роках в Україні та вихід на ринки ЄС, США та інших країн;
– що нового в рекламних інструментах;
– безпека та етика: комунікаційні скандали vs. адекватна реклама у воєнний час;
– та багато іншого.

Керівник напряму – Євген Шевченко.

🟢 На iForum-2023 з’являється новий, пріоритетний для всієї країни напрям – Military Tech. Ми віримо, що продиктований воєнним часом потужний розвиток українських техпроєктів військового призначення реально дає шанс Україні стати №1 у світовій галузі MilTech.

Обговорюємо глобальне: як Україні реально стати флагманом індустрії у світі? Та нагальне: обмін ідеями та розробками.

В дискусіях візьмуть участь розробники та стартапери, а також Мінцифри та Міністерство з питань стратегічної промисловості, представники «Армії Дронів» та Brave1, Український фонд стартапів та інші.

Керівник напряму – Олександр Кардаков, Голова наглядової ради Octava Defence.

🔴 E-commerce – двигун online-бізнесу та безпосередньо впливає на багато галузей економіки: логістика, експорт, нерухомість, digital-реклама та інші. Звичайно ж, на iForum-2023 така важлива галузь представлена окремим напрямом.

🎤 Керівник напряму – Олександр Колб, CEO компанії Promodo. Маючи 19-річний досвід на ринку інтернет-маркетингу, запропонує такий формат, в якому ключові гравці ринку обговорять найважливіші питання та розвиток E-commerce:

• огляд поведінки клієнта, його основні потреби;
• розвиток нових, раніше нехарактерних для E-commerce сегментів бізнесу (їжа, NFT та ін.);
• формат платформ E-commerce (маркетплейси, спеціалізовані магазини та ін.);
• логістика та вектори розвитку;
• маркетинг, бренд, реклама та основні зміни в цих питаннях.

⚪️ Штучний інтелект – “гаряча” тема сьогодні, і на iForum-2023 напрям AI присвячено темам впливу штучного інтелекту – AI на суспільство, етичним питанням та історіям українських AI-проєктів.

Ми обговоримо поточний стан галузі, етичні аспекти розвитку штучного інтелекту, включно з питаннями приватності, упереджень та впливу на ринок праці. Також розглянемо довгострокові прогнози та подальший вплив АІ на суспільство.

Серед спікерів — лідери у галузі штучного інтелекту, експерти з етики і навіть представники мистецтва. А керують напрямом Сергій Петренко (Unity Nest) та Денис Довгополий (Unicorn Nest).

Організовано зусиллями волонтерів компаній